Szukaj

W tym roku święta z...?Do świat Bożego Narodzenia pozostały niecałe dwa miesiące, przed świętami zawsze dopada nas refleksja, empatia do bliskich, dzięki pozytywnej aurze jesteśmy do siebie życzliwi. Często gdy tkwimy w sporze rodzinnym, biznesowym, pracowniczym, który czasem tkwi od lat, jesteśmy skłonni aby wybaczyć, dojść do porozumienia.Hmmm a może by w tym roku nie czekać aż do świąt i chcieć porozmawiać, porozumieć się szybciej?


Warto rozmawiać, nie czekaj do ostatniej chwili, wystarczy chcieć, wystarczy tak niewiele, aby rozpocząć dialog - potrzeba tylko odwagi. Na każdy temat można mediować, a może nie wiesz z kim dziecko chciałoby spędzić święta? Myślisz sobie że "na pewno ze mną, przecież są święta" - idąc tym tokiem myślenia zastanów się czy tak naprawdę dbasz o dobro dziecka, czy sam podejmujesz decyzje które są tylko wygodne dla Ciebie?


Zapytałaś/eś z kim małoletni chce zjeść kolację wigilijną? Pamiętaj, że mediacja to nie tylko ugoda w konkretnych sprawach i wysyłania jej do sądu, jeśli masz problem, tkwisz w sporze i leży Ci to gdzieś z tyłu głowy, zadzwoń do mnie, spotkajmy się i rozwiążmy to razem.


 

129 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie