Szukaj

Czas leci nieustannie, a Ty czujesz że stoisz w miejscu?Przez pandemię wielu z nas zderzyło się z murem, wielu straciło pracę, przedsiębiorstwa upadły, wielu podupadło na zdrowiu, emocjonalnie był to ciężki czas dla wielu z nas i najprawdopodobniej trwa nadal, a co najgorsze, pandemia gdy dobiegnie końca, to nie będzie oznaczało, że od razu następnego dnia będziesz pełen energii, powrócisz do zysków sprzed czasu pandemii, to będzie pewnie walka o lepsze wyniki, niektórzy poczują zapał do pracy, ale wielu ludzi będzie się nadal zmagało z uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym, bo przecież jak się coś psuje, to od razu w każdej sferze życia.


W najgorszych momentach w naszym życiu potrzebne jest wsparcie, nie tylko od najbliższych, ale od ludzi którymi się otaczasz na co dzień, np. od przyjaciół, od współpracowników, miło jest usłyszeć "będzie dobrze, działaj, bo to co robisz ma sens". Bądźmy dla siebie mili, uprzejmi, mimo wiecznej huśtawki emocjonalnej, która jest nam nieustannie fundowana. Może to czas wyhamowania, zatrzymania się na chwilę, spojrzenia na świat trochę z innej strony, jeśli masz spór z sąsiadem, parterem, dzieckiem, a może współpracownikiem, to zapraszam na mediacje, przy wspólnym stole porozmawiacie w mojej obecności.

Wiele sporów wynika z braku nieumiejętności komunikacji, niedopowiedzenia, przez co druga strona się domyśla i domniemywa co tak naprawdę miałeś/aś na myśli, w 80 % rozumowanie drugiej strony jest błędne.


Przypomnienie w jakich miejscowościach możemy mediować.

- KATOWICE - Bytom - TYCHY - Bielsko Biała - Wodzisław Śląski - w mojej kancelarii.


Możliwe, że masz propozycję innego miasta, do którego mam dojechać ? - jestem otwarta na sugestie.

Zadzwoń, a gdy nie odbieram, to znaczy że mediuję i oddzwonię w wolnej chwili - podczas spotkania z Tobą też będę tylko do Twojej dyspozycji.


 

35 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie